Ulusal Makina olarak 40 yılı aşkın bir süredir imalat sektöründe yer alan Ulusal Aydınlatma’nın bilgi birikimi, tecrübesi ve imalat kapasitesinden güç alarak genç ve dinamik kadromuzla 2006 yılında özel amaçlı makina imalatı ve endüstriyel otomasyon alanlarında faaliyet göstermeye başladık. 2007 yılında ise, Ulusal Kontrol Sistemleri Makina Tasarım San. Tic. Ltd. Şti. adıyla şirketleştik. Ulusal Makina olarak ana faaliyet konumuz mekanik tasarımdır. Mekanik tasarım odaklı endüstriyel otomasyon ve savunma sistemleri projeleri, iş gücümüzü yoğun olarak kullandığımız alanlar arasında yer alıyor.

Geliştirdiğimiz yüksek katma değerli mekanik sistemleri ulusal ve uluslararası endüstrinin hizmetine sunmak ve yeni teknolojileri hayata geçirebilen bir firma olmak.  

Ulusal Makina olarak amacımız, müşteri talepleri doğrultusunda kaliteli ve üstün nitelikli ürünleri mümkün olan en ileri teknolojiyi kullanarak kendi organizasyonumuz içerisinde üretmektir. Bunu yaparken etik değerlerimizden asla ödün vermemeyi ve müşteri sayımızı artırarak sektördeki kalıcılığımızı sağlamayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda sağlıklı, huzurlu ve her bir çalışanımızın iş verimliliğini düşünerek katkı sağlayabileceği bir çalışma ortamı sağlamayı ve onların mesleklerinde ilerlemelerini teşvik etmeyi hedefliyoruz. Tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygılı olmayı hem şirketimizin hem de çalışanlarımızın öncelikli görevi olarak görüyoruz.  

Değerlerimiz & İlkelerimiz

Topluma ve Çevreye Duyarlılık

Müşteri Memnuniyeti Odaklılık

Üst Düzey Mühendislik ve İmalat İşçiliği

Uzun Vadeli Tedarikçi İlişkisi

Çalışanların Mesleki Gelişimini Desteklemek

Kalite Politikamız

Ulusal Makina olarak, ürün ve çözümlerimizi en etkin ve verimli bir şekilde sunmak amacıyla yüksek kalite standartları hedefliyoruz. Bu amaçla üretim proseslerimizi sürekli gözden geçirerek iyileştirme ve geliştirmeler yapıyoruz. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda üretimini yaptığımız tüm ürünlerin ya da entegrasyonunu gerçekleştirdiğimiz üretim süreçlerinin proses, prosedürlerini tanımlayan  dokümantasyonlarını da hazırlıyoruz.  

Sertifikalarımız

İletişim
Formu